MİMARLIK dergisi, Türkiye Mimarlar Odası tarafından 1963 yılından beri yayımlanan, Türkiye'nin en uzun soluklu ve en yüksek tirajlı mimarlık dergisidir. İki ayda bir, yılda 6 sayı olarak yayımlanan dergi, mimar, öğrenci, akademisyen gibi mimarlığın mesleki uygulama, eğitim ve akademik araştırma alanlarından geniş ve zengin bir okuyucu profiline sahiptir. Hedef okuyucu kitlesinin bu homojen olmayan yapısı, konu seçiminden yazım diline kadar, yayınların değerlendirilmesinde dikkate alınan önemli ölçütlerden biridir.

Nasıl Abone Olabilirim?
MİMARLIK Dergisi, Türkiye Mimarlar Odası'nın yıllık aidatlarını düzenli ödeyen üyelerine ücretsiz olarak dağıtılmaktadır. Bu üyeler dışında dergiye yurtiçinden ya da yurtdışından abone olmak isteyenler aşağıdaki bağlantıda açılacak olan formu eksiksiz doldurup, abonelik ücretini banka havalesi, posta çeki yoluyla ya da kredi kartından yatırarak abonelik işlemini gerçekleştirebilirler. Abone formunu doldurmadan önce lütfen aşağıdaki bilgileri okuyunuz.
Mimarlık dergisine abone olmak istiyorum.

Aboneliğin Avantajı Nedir?
MİMARLIK dergisine abone olanlar 6 sayı için 55 TL (KDV dahil) ödeyecekler (bu tutar yurtdışındakiler için 80$'dır), her sayıyı düzenli olarak istedikleri adrese hiçbir ek gönderim ücreti ödemeden alabileceklerdir. Üstelik öğrenci belgesini ibraz eden öğrenciler 45 TL (KDV dahil) ödeyerek bu avantajdan yararlanabilecekler.

Lütfen abone formunu doldurmadan önce okuyunuz:
Abonelik işlemleri Binat İletişim & Danışmanlık tarafından yürütülmektedir. https://abonelik.binatdanismanlik.com adresindeki abone formunu doldurduktan sonra aboneliğiniz bir sonraki sayıdan itibaren başlayacaktır. Ödemenizi kredi kartı ya da banka havalesi ile yapabilirsiniz. Kredi kartı ile ödemek isterseniz, kartınızda 3D Secure şifresi tanımlı olmalıdır. Öğrenci aboneliği başlatmak istiyorsanız, ödeme yaptığınıza ilişkin dekontu ve öğrenci belgenizi sinem@binatdanismanlik.com adresine iletiniz ya da 0212 259 16 46 numaralı telefona fakslayınız. Öğrenci belgesi ulaşmayan abonelerin, ödemeleri alınmış olsa bile gönderimleri yapılamayacaktır. Konuyla ilgili sorularınız için sinem@binatdanismanlik.com adresine e-posta atabilir; 0212 259 90 79 numaralı telefondan ulaşabilirsiniz.